GNP

Vea brzmi dobrze

Pomaga rozumieć rozmowy – nawet w głośnych miejscach, jak restauracje czy podczas domowych spotkań z rodziną. Teraz Twój pacjent może w nich brać udział i nie musi się martwić, że jego aparaty będą się sprzęgać.

Vea jest prosta

Aparaty słuchowe ReSound Vea są niezwykle łatwe w użyciu. Można w nich samodzielnie kontrolować głośność i ustawienia, dzięki czemu będą zawsze odpowiadały na wszystkie potrzeby użytkownika. Urządzenia te są nie tylko proste w obsłudze, ale i wygodne w noszeniu.

Vea jest wytrzymała

Wilgoć po prostu spływa z obudowy aparatów słuchowych ReSound Vea. Wszystko za sprawą specjalnej ochrony przed wodą i brudem – nanopowłoki iSolate. Chroni ona urządzenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Vea i Ty

Aparaty słuchowe ReSound Vea są dostępne w kilku modelach i pięciu kolorach. Dzięki temu zawsze wychodzą naprzeciw potrzebom pacjentów.

Vea odpowiednia dla każdego

Każdy, kto korzysta z aparatów słuchowych, zasługuje na model, który odpowiada jego potrzebom. ReSound Vea to ekonomiczny model, który wychodzi im naprzeciw.

Co więcej, wszystkie modele ReSound Vea są pokryte nanopowłoką iSolate – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zapewnia im to dodatkową wytrzymałość i ochronę przed wilgocią.

Wszystko brzmi po prostu dobrze

ReSound Vea™ odpowiada na podstawowe potrzeby słuchowe, korzystając ze sprawdzonej technologii. Teraz Twój pacjent usłyszy wszystko i w każdych warunkach.

Back to top