GNP

Słuch to bezcenne doświadczenie

 ReSound Enya™ zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i rozumienie mowy – ukrytą w dyskretnych, wytrzymałych obudowach. Urządzenie jest bezprzewodowe, dzięki czemu można przesyłać dźwięk ulubionej muzyki wprost do aparatów słuchowych za pomocą akcesoriów bezprzewodowych w technologii 2.4 GHz W każdej chwili można sprawdzić, jak aparaty pracują przy pomocy aplikacji ReSound Control™.

Wysoka jakość ma największą wartość

Tak wiele z przyjemności zależy od dobrego słuchu. Wyjątkowa jakość dźwięku w ReSound Enya™ pomoże rozkoszować się całą radością życia bez żadnego wysiłku. Zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że Twój pacjent może słuchać wyłącznie czystej mowy. ReSound Enya gwarantuję komfort odbierania dźwięków w trudnych sytuacjach przy jednoczesnej prostocie użytkowania.

Czysta mowa

Zaawansowana Kierunkowość Adaptacyjna pozwala zidentyfikować i zrozumieć mowę nawet w hałaśliwym otoczeniu -
wewnątrz i na zewnątrz.

Komfort słuchania

WindGuard redukuje szum wiatru, aby można było cieszyć się komfortem słuchania na zewnątrz. Dzięki DFS Ultra Twój pacjent nie doświadczy piszczenia aparatów, nawet gdy kogoś mocno przytuli.

Łatwość użycia

Dzięki komunikacji między-usznej można zmieniać programy i głośność w obydwu aparatach - regulując tylko jeden z nich.

Połączenie ze swoimi bliskimi

Teraz Twój pacjent będzie cieszyć się łatwymi, relaksującymi rozmowami telefonicznymi, oglądaniem TV z rodziną lub słuchaniem swojej ulubionej muzyki w stereo. W każdej chwili dopasuje dźwięki idealnie do ubytku słuchu, parując swoje bezprzewodowe aparaty ReSound Enya™ z akcesoriami ReSound Unite™ i przesyłając krystalicznie czyste brzmienia wprost do uszu. Może też kontrolować swoje aparaty wprost z telefonu - przy pomocy aplikacji ReSound Control™.

Usłyszeć więcej wszystkiego

Dzięki bezprzewodowym akcesoriom ReSound można przesyłać dźwięk wprost do aparatów słuchowych. I to niezależnie od tego co Twój pacjent chce usłyszeć – przyjaciela na koncercie czy ulubiony program w TV. Akcesoria są łatwe w użyciu i co najlepsze, nie trzeba nic nosić na szyi!

Subtelna kontrola na życzenie

Twój pacjent może zmieniać szybko i dyskretnie głośność i programy w swoich aparatach za pomocą smartfona - dzięki bezpłatnej i łatwej w użyciu aplikacji ReSound Control. Dostępnej dla systemu iOS oraz Android.

Wybór należy do Twojego pacjenta

ReSound Enya oferuje bogaty wybór modeli w rozmaitych stylach i kolorach. Dzięki temu Twój pacjent z pewnością znajdzie ten idealny dla siebie.

Męczące szumy uszne?

Czym one są?

Dla niektórych szumy uszne brzmią jak dzwonienie, które pojawia się i znika, nie wywołując żadnych reakcji. Inni postrzegają je jako ciągły i uporczywy szum, który ma negatywny wpływ na ich codzienne życie. Ich dokuczliwość zależy przede wszystkim od tego, jak dużo przywiązujemy do nich uwagi. Jeśli szumy uszne wywołują negatywne emocje, skupiamy się na nich jeszcze bardziej. I wtedy z czasem stają się coraz trudniejsze do zignorowania.

Kontrola szumów usznych z ReSound Enya

Jeśli Twojemu pacjentowi dokucza dzwonienie w uszach, wbudowany w aparaty ReSound Enya generator szumów TSG pozwoli mu na zaprogramowanie różnych rodzajów dźwięków terapeutycznych. Pomogą one odwrócić uwagę od szumów usznych i znaleźć wreszcie przyjemną ulgę.

Więcej ulgi dzięki aplikacji

Twój pacjent może teraz przesyłać kojące dźwięki, aby znaleźć ulgę w szumie usznym dzięki aplikacji ReSound Relief.

ReSound Relief jest bezpłatną aplikacją do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Back to top