GNP

Aparat słuchowy ReSound ONE

Pierwszy na świecie w pełni funkcjonalny aparat słuchowy z M&RIE (mikrofon i odbiornik w uchu), z dwoma tradycyjnymi mikrofonami i trzecim dyskretnie umieszczanym w przewodzie słuchowym.

Mikrofon w uchu

Umieszczenie mikrofonu w uchu zamiast za nim i wykorzystanie unikalnego kształtu ucha do odbierania dźwięku daje najprawdziwsze poczucie przestrzeni i lokalizacji dźwięków.

ORGANICZNY DŹWIĘK

Nasza filozofia dźwięku zapewnia mózgowi wszystko, czego potrzebuje do przetwarzania dźwięku, dzięki czemu dostrojenie i cieszenie się rozmowami w każdej sytuacji staje się proste.

Filozofia organicznego slyszenia

Od samego początku filozofia dźwięku ReSound polega na naśladowaniu naturalnego procesu słyszenia. Nazywamy to organicznym słuchem. To podstawa naszej technologii, która wykorzystuje anatomię słuchu do gromadzenia i kierowania dźwięku w sposób organiczny tak, aby zapewnić mózgowi najpełniejsze wrażenia dźwiękowe - nawet w najtrudniejszych sytuacjach słuchowych.

Zgodne z zamierzeniami natury

Natura stworzyła kształt ucha tak, aby idealnie uchwycić dźwięki wokół nas, a ponieważ kształt każdego ucha jest wyjątkowy, dźwięk, który słyszysz, też jest wyjątkowy. Większość aparatów słuchowych przechwytuje dźwięk tylko zza uszu. Nie jest to zgodne z zamierzeniami natury, więc dźwięk wydaje się ujednolicony, nienaturalny i niekompletny. ReSound ONE™ z M&RIE zmienia to wszystko dzięki całkowicie nowej klasie w pełni funkcjonalnych* aparatów słuchowych, które wykorzystują unikalny kształt ucha do odbierania wszystkich dźwięków zgodnie z zamierzeniami natury.

Przedstawiamy przełomowy aparat słuchowy ReSound ONE

Pierwszy na świecie w pełni funkcjonalny aparat słuchowy z M&RIE (mikrofon i odbiornik w uchu), z dwoma tradycyjnymi mikrofonami i trzecim dyskretnie umieszczanym w przewodzie słuchowym. ReSound ONE™ z mikrofonem i odbiornikiem w uchu M&RIE zmienia wszystko w całkowicie nową klasę aparatów słuchowych* z mikrofonem i słuchawką umieszczonymi wewnątrz ucha, dzięki czemu użytkownicy mogą odbierać dźwięki otoczenia w bardzo naturalny sposób. Ten przełom jest możliwy dzięki nowemu chipsetowi do przetwarzania dźwięku oraz systemowi zarządzania sprzężeniem zwrotnym. ReSound ONE przekazuje do mózgu wszystko to, czego potrzeba do przetwarzania dźwięku z większą głębią i kierunkiem. Pacjenci mogą cieszyć się rozmową w każdej sytuacji. To kolejny krok do tego, co nazywamy organicznym słuchem.

Lepsza wydajność w hałasie i pełna kierunkowość

W głośniejszych sytuacjach pełna kierunkowość wykorzystuje nowe obuuszne połączenie, aby stworzyć silniejszą, bardziej skupioną wiązkę dźwięków. W porównaniu z tradycyjną kierunkowością zapewnia do 2 dB lepszy stosunek sygnału do szumu.

ReSound ONE monitoruje sytuację słuchową i automatycznie przełącza się między M&RIE i trybami kierunkowymi w pełnej kierunkowości, aby upewnić się, że ustawienia są zoptymalizowane w taki sposób, by można było słyszeć w każde sytuacji.

90%

słuchaczy preferuje M&RIE ze względu na naturalną jakość dźwięku

10%

dokładniejszego dźwięku możliwość rozpoznawania dźwięków z przodu i z tyłu

15 dB

naturalnego szumu wiatru redukcja bez zmniejszenia wzmocnienia

Ciesz się dźwiękiem przez długi czas!

W celu zwiększenie niezależności użytkowników stworzyliśmy dwie opcje ładowarki, ktore służą jako stylowe, przenośne i ochronne etui. Ładowarka Premium zawiera wbudowany akumulator zapewniający do trzech dni przenośnego ładowania w ruchu, bez konieczności korzystania z gniazdka elektrycznego, a ładowarka standardowa zapewnia pacjentom potrzebną moc w prostym, ponadczasowym designie. Nowa konstrukcja odbiornika z ulepszonym zabezpieczeniem ułatwia dopasowanie oraz zapewnia wygodniejsze noszenie. Aparat słuchowy jest zaprojektowany zgodnie ze standardem IP68, zawiera powłokę nanotechnologiczną iSolate wewnątrz i na zewnątrz. ReSound ONE jest odporny na wodę, kurz i brud, dzięki czemu można na nim polegać przez cały dzień.  Wersje akumulatorowe 312 i 13 zapewniają lepszą wydajność niż poprzednie modele, więc niezależnie od tego, ktory z nich zostanie wybrany, ReSound ONE będzie pracował cały dzień.

Strumieniowa muzyka, audio i połączenia

Przesyłaj strumieniowo dźwięk bezpośrednio ze swojego iPhone’a lub smartfona z systemem Android™ do aparatów słuchowych ReSound ONE i kontroluj je za pomocą inteligentnej aplikacji ReSound 3D, wszystko za pośrednictwem Bluetootha®.

Komfort i dyskrecja

Każdy szczegół ReSound ONE został zaprojektowany w jednym celu- stworzenia wyjątkowej jednostki. Stworzony z myślą o maksymalnej adaptacji i nowoczesnej stylistyce ma tylko jeden wygodny punkt styku z tyłu ucha w celu większej dyskrecji. Posiada dużą rożnorodność kolorów, aby dopasować się do odcieni włosów i skóry.

Back to top