GNP

Czyste dźwięki

Dzięki najwyższemu zakresowi dynamiki wejściowej na rynku, ReSound LiNX Quattro wykorzystuje pełną gamę mikrofonów MEM, pozwalając na przekazywanie dźwięku do naszego wzmacniacza bez zmiany. Dlatego dźwięk przetwarzany jest w czystszy sposób - bez zniekształceń.

Nowe niesamowite doznania

Zwiększona szerokość pasma do 9,5 kHz oznacza, że ​​pacjenci usłyszą większy zakres dźwięków i będą mieli dostęp do detali w tonach, które wcześniej były dla nich niedostępne.

Wyjątkowy streaming

Dzięki ReSound LiNX Quattro Twoi pacjenci mogą przesyłać strumień z praktycznie dowolnego źródła dźwięku bezpośrednio do aparatów słuchowych i uchwycić więcej dźwięków akcji, śmiechu i rytmu. Dzięki wyraźniejszym, pełniejszym i bogatszym dźwiękom mogą odbierać telefony z zaufaniem w każdym otoczeniu i cieszyć się piękniejszymi szczegółami przy odbiorze telewizji i muzyki.

Ekskluzywna opieka protetyczna w zasięgu ręki

Dzięki ReSound Assist możesz zaoferować swoim pacjentom spersonalizowane wsparcie w dowolnym momencie. Otrzymuj zgłoszenia w czasie rzeczywistym i wysyłaj porady oraz dopracuj dopasowania swoich pacjentów za pomocą aplikacji ReSound Smart 3D.

Łatwa i intuicyjna optymalizacja ustawień

Dzięki aplikacji ReSound Smart 3D Twoi pacjenci mogą zoptymalizować ustawienia w dowolnym miejscu i czasie. Aparaty ReSound LiNX Quattro automatycznie dostosowują się do otoczenia, w którym znajduje się pacjent i umożliwiają szybką i dyskretną kontrolę nad aparatami słuchowymi za pomocą smartfona.

Ładowanie w dowolnym momencie w przenośnej ładowarce

ReSound LiNX Quattro zapewnia cały dzień zasilania i jeszcze więcej - nawet podczas przesyłania strumieniowego połączeń telefonicznych, telewizji i słuchania muzyki. Elegancka, przenośna ładowarka łatwo i dyskretnie mieści się w torebce lub kieszeni, umożliwiając swobodne ładowanie w dowolnym miejscu.

Akumulator RIE 61

Mały i długo działający dzięki specjalnie zaprojektowanej przenośnej ładowarce.

Wymienna bateria RIE 62

Dłuższa żywotność baterii - dzięki nowej platformie przetwarzania, która zużywa o 20% mniej energii.

Back to top