GNP

Firma Bruckhoff Hannover jest specjalistą w dziedzinie aparatów słuchowych, wyznacza nowe standardy w dziedzinie technologii, estetyki i komfortu użytkowania. Jej dewizą są śmiałe, nowatorskie pomysły i niekonwencjonalne rozwiązania. Kluczowymi produktami są aparaty okularowe La Belle, czyli połączenie okularów i modułu słuchowego z przewodzeniem kostnym. Dzięki systemowi Klik- Klak można zmieniać moduł okularów z okularów korekcyjnych na okulary do czytania.

W przypadku gdy ucho wewnętrzne jest sprawne, a ucho środkowe i zewnętrzne nie pozwalają na przenoszenie dźwięków zastosowano mechanizm przewodzenia kostnego. Dźwięki przenoszone są za pomocą mechanicznych drgań do kości czaszki, a następnie do ucha środkowego. Systemy słuchowe z okularami La Belle otrzymasz w wersji z przewodzeniem kostnym i powietrznym.

Firma Bruckhoff Hannover jest specjalistą w dziedzinie aparatów słuchowych, wyznacza nowe standardy w dziedzinie technologii, estetyki i komfortu użytkowania. Jej dewizą są śmiałe, nowatorskie pomysły i niekonwencjonalne rozwiązania. Kluczowymi produktami są aparaty okularowe La Belle i La Belle BC.

Firma oferuję również modele dziecięcych aparatów słuchowych zamontowanych na opasce. Są to produkty najwyższej jakości, będące odpowiedzią na potrzeby słuchowe nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantują komfort i przyjemność użytkowania.

Aparaty mogą być zamontowane w oprawkach okularów lub na elastycznej opasce (wersja Junior). Aparaty słuchowe oferowane przez producenta dbają jednocześnie o zmysł wzroku i słuchu. Dzięki systemowi Klik- Klak można zmieniać moduł okularów z okularów korekcyjnych na okulary do czytania.

Back to top