GNP

Większa swoboda rozmawiania przez telefon

Nowy ReSound Phone Clip+ oferuje większy luz, komfort i kontrolę w czasie rozmów telefonicznych.

Wyraźne rozmowy

Phone Clip+ przesyła krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne i dźwięki audio do aparatów słuchowych Twojego pacjenta.

Przesyłaj muzykę w stereo

Teraz można wykorzystać Phone Clip+ aby przesyłać muzykę i inne dźwięki w jakości stereo - z telefonu lub innego urządzenia z Bluetooth.

Zaawansowany zestaw słuchawkowy

Phone Clip+ działa jak zaawansowany zestaw słuchawkowy. Wykorzystuje funkcje takie jak oddzwanianie na ostatni numer czy wybieranie głosowe.

Większa wygoda

Gdy Twój pacjent nie rozmawia przez telefon, Phone Clip+ działa jak pilot do aparatów słuchowych. Po zainstalowaniu dodatkowej, bezpłatnej aplikacji ReSound Control może dzięki niemu obsługiwać swoje aparaty słuchowe ReSound wprost z ekranu smartfona.

Wyciszone otoczenie

Hałas otoczenia utrudnia Twojemu pacjentowi rozmowy telefoniczne? Zatem pokocha on przycisk wyciszania mikrofonów. Jeden klik blokuje sensory aparatów słuchowych, dzięki czemu łatwiej można skupić się na rozmowie telefonicznej.

Wsparcie dla dwóch urządzeń

Twój pacjent może być połączony jednocześnie z dwoma urządzeniami Bluetooth – na przykład telefonem prywatnym i służbowym. Albo telefonem i odtwarzaczem muzyki.

Prosty w obsłudze

Twój pacjent z pewnością doceni, że wszystkie najważniejsze funkcje są dostępne na jedno kliknięcie. A przyciski są dokładnie tam gdzie powinny. Po prostu niech przypnie Phone Clip+ do ubrania i zacznie swobodnie rozmawiać z innymi.

Korzystanie z telefonu bezprzewodowo

W samochodzie czy w biegu – można zostawić telefon w kieszeni lub torbie i nadal cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem rozmów. I to bez użycia rąk.

Mniej hałasu, więcej koncentracji

Zaawansowane technologie redukują hałas otoczenia, dając rozmówcy większy komfort słuchania.

Sprytny nadzór

Dzięki Phone Clip+ i aplikacji ReSound Control, Twój pacjent zamieni każdy telefon z Androidem w unikalnego pilota, kontrolującego swoje bezprzewodowe aparaty słuchowe, rozmowy telefoniczne i rozmaite akcesoria. Aplikacja pozwala regulować głośność, kontrolować program akustyczny i jego ustawienia przy pomocy telefonu komórkowego. A przecież Twój pacjent zawsze ma go przy sobie.

Czego potrzebujesz?

Jeżeli chcesz, by Twój pacjent skorzystał z aplikacji ReSound Control, musi on posiadać ReSound Phone Clip+, bezprzewodowe aparaty słuchowe ReSound oraz smartfona.

Aplikację ReSound Control możesz pobrać tutaj:

Instrukcje zawsze pod ręką

Back to top