GNP

ReSound Smart 3D

Zaawansowana i intuicyjna aplikacja ReSound Smart 3D pozwala w prosty i dyskretny sposób personalizować i kontrolować ustawienia aparatów słuchowych ReSound LiNX 3D.

 

Aplikację ReSound Smart 3D możesz pobrać tutaj:

Niezbędne funkcje i regulatory są teraz na wyciągnięcie kciuka. Twój pacjent już nigdy nie straci okazji, aby być w centrum wydarzeń.

Aktualizacja ustawień aparatów słuchowych na odległość - bez potrzeby odwiedzania protetyka słuchu!

Czy nie byłoby wspaniale móc korygować ustawienia swoich aparatów słuchowych bez konieczności odbywania wizyt u swojego protetyka słuchu? Teraz to jest możliwe dzięki nowej aplikacji ReSound Smart 3D oraz funkcji Asystenta ReSound.

Wystarczy wysłać prośbę o zmianę ustawień wprost z ekranu aplikacji ReSound Smart 3D, a następnie odpowiedzieć na kilka krótkich pytań. Protetyk słuchu będzie wiedział w jaki sposób poprawić ustawienia aparatów słuchowych Twojego pacjenta i wyśle je do niego.

Dzięki prostej instalacji szybko wgra nowe ustawienia do swoich aparatów słuchowych.

Zobacz, jak to działa

Można oszczędzić czas potrzebny na podróżowanie do specjalisty i dopasować swoje aparaty słuchowe z dowolnego miejsca na świecie!

Wystarczy, że w aplikacji ReSound Smart 3D Twój pacjent wyśle prośbę o zmianę ustawień swoich aparatów słuchowych do protetyka słuchu, u którego był na pierwszej wizycie, a potem wypełni prosty formularz z kilkoma pytaniami. Może też wysłać własnoręczną wiadomość z opisem sytuacji.

Krok 1: Poprzez aplikację ReSound Smart 3D pacjent wysyła zgłoszenie, opis sytuacji oraz dodatkową wiadomość.
Krok 2: Protetyk słuchu odbiera zgłoszenie razem z automatycznie zapisanym raportem o ustawieniach aparatów słuchowych.
Krok 3: Protetyk wysyła poprawione ustawienia aparatów słuchowych i/lub wiadomość – wprost do aplikacji.
Krok 4: Twój pacjent kładzie aparaty słuchowe w pobliżu swojego smartfona, wybiera na ekranie opcję „Zainstaluj”. I już po chwili rozkoszuje się nowymi ustawieniami. Cała przyjemność po jego stronie!

Szkoda czasu na podróżowanie do swojego protetyka słuchu i z powrotem. Teraz Twój pacjent może mieć łatwy dostęp do kontroli ustawień swoich aparatów słuchowych, niezależnie od tego gdzie teraz jest - dzięki aplikacji ReSound Smart 3D.

Nie ma znaczenia, czy jest on na wakacjach czy pracuje. W każdym miejscu i czasie zoptymalizuje swoje słyszenie oraz zmieni ustawienia aparatów słuchowych, wysyłając proste zgłoszenie do swojego protetyka słuchu.

Po pierwsze - bezpieczeństwo

Asystent ReSound został zbudowany na jednym z najbardziej zaufanych systemów chmury danych – Microsoft Azure. Dzięki temu można mieć zawsze pewność, że osobiste dane Twojego pacjenta są przechowywane bezpiecznie.

Teraz Twój pacjent może włączać swoje ulubione programy, zmieniać głośność lub ustawienia Korektora Dźwięku. Wszystko to na wyciągnięcie ręki, łatwo dostępne na ekranie głównym aplikacji.

 

Pobierz aplikację na swój telefon

Back to top