GNP

Odkryj inteligentne słyszenie

Słyszenie przestrzenne™

Twój pacjent może cieszyć się najwyższej klasy jakością dźwięku i komfortem słyszenia od wschodu do zachodu słońca. Zyskuje wyraźne poczucie przestrzeni i dźwięków wokół siebie dzięki Słyszeniu Przestrzennemu™.

W drodze do pracy albo na spotkaniu z przyjaciółmi, Twój pacjent może bez problemu włączyć się w dyskusję, wiedząc, że zrozumie każdy wyraz bez żadnego wysiłku. Wszystko dzięki pomocy nowej Obuusznej Kierunkowości™ II.

Dopasowanie i styl

Nowoczesny, dyskretny i wytrzymały, ReSound LiNX2™ jest dostępny w pełnej gamie nowych modeli i kolorów.

Nasze aparaty zauszne typu RIE oraz BTE korzystają z SureFit™. To nowy, mniejszy design dla części aparatu słuchowego, która znajduje się w przewodzie słuchowym Twojego pacjenta. Słuchawki SureFit, dźwiękowody oraz kopułki doskonale zwiększają komfort noszenia oraz jakość dźwięku. Są niewielkie formą, ale za to w każdym miejscu niezrównane.

Nowe słuchawki SureFit™ poprawiają komfort noszenia i jakość dźwięku.

Dopracowane w każdym detalu

Każdy element wykonany jest z trwałych, wysokiej jakości materiałów, które pokryto nanopowłoką iSolate™ - zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Dzięki temu nie straszne są woda, kurz i zabrudzenia.

ReSound Relief

Szumu usznego nie można wyleczyć, ale można go kontrolować. Odkryj nową aplikację do walki z szumami usznymi – ReSound Relief.

 

 

Ekosystem łączności bezprzewodowej

Twój pacjent może korzystać z bezprzewodowych akcesoriów Unite, aby przesłać stereofoniczny dźwięk z telewizora wprost do swoich aparatów. Może wysłuchać uważnie wykładu na uczelni, nawet w głośnym otoczeniu dzięki Mini Mikrofonowi.

Aparaty słuchowe ReSound LiNX są dostępne w wielu obudowach oraz kolorach.

Dzięki temu idealnie dopasują się do niedosłuchu, preferencji oraz stylu życia Twojego pacjenta.

Aplikacja ReSound LiNX2

Sprawdź jak brzmi aparat słuchowy ReSound LiNX2 oraz zapoznaj się z jego kluczowymi rozwiązaniami dzięki aplikacji ReSound LiNX2

Aplikację ReSound Smart możesz pobrać tutaj:

Back to top