GNP

ReSound LiNX 3D

Aparaty słuchowe, które adaptują się do siebie.
I nie zmieniają przyzwyczajeń Twojego pacjenta.

Odkryj

ReSound LiNX 3D

Wyjątkowa jakość dźwięku

Krystalicznie czysty i żywy dźwięk

Aparaty słuchowe ReSound LiNX 3D wyposażone zostały w najlepszy system obróbki dźwięku Surround Sound by ReSound. Pracują wspólnie, nieustannie wymieniając informacje o otoczeniu akustycznym, aby zoptymalizować słyszenie Twojego pacjenta. Twój pacjent będzie blisko z rodziną i przyjaciółmi – nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Usłyszeć więcej niż do tej pory było to możliwe

Zrób mały eksperyment. Niech Twój pacjent wyobrazi sobie, że rozmawia właśnie ze swoimi kolegami. W tle słychać kuchenne odgłosy szatkowania i skwierczących patelni. Dzięki ReSound LiNX 3D nie musi się tym w ogóle przejmować, bo będzie mógł zrozumieć każde słowo. Aparaty te są doskonałe w rozpoznawaniu mowy i wykorzystują zaawansowaną technologię, by poprawić jej słyszalność. Za ich sprawą można wychwycić rozmowy otoczenia dookoła siebie, nawet w mocno zmiennym środowisku.

W porównaniu z aparatami słuchowymi konkurencyjnych marek

ReSound LiNX 3D jest o

50%

lepszy w rozpoznawaniu mowy
w zróżnicowanych środowiskach akustycznych*

*Źródło – Groth (2016)

Twój pacjent usłyszy

80%

Więcej dźwięków dookoła siebie**

Twój pacjent zrozumie

40%

Więcej mowy w hałasie**

**Źródło – Jaspersen i współpracownicy (2016)

Mowa w Hałasie

Skupić się na tym, co ważne

Rozmowa z rodziną i przyjaciółmi w drodze na mecz może skupiać mocno całą uwagę Twojego pacjenta. Nie znaczy to jednak, że musi on zamknąć się na dźwięki dookoła siebie! Technologia Obuusznej Kierunkowości III pozwala mu skoncentrować się na tym, czego pragnie wysłuchać. I nie izoluje go przy tym od pozostałych dźwięków otoczenia.

Praktycznie niewidoczne

Dzięki ReSound LiNX 3D Twój pacjent może czuć się pewnie. W trakcie rozmowy wszyscy skupią swoją uwagę na nim, kompletnie nie zwracając uwagi na aparaty słuchowe.

Styl dla każdego

ReSound LiNX 3D jest dostępny w wielu obudowach oraz kolorach. Dzięki temu może idealnie dopasować się do stanu niedosłuchu, preferencji oraz stylu życia Twojego pacjenta.

Dopasuj słyszenie do Twojego pacjenta

Aplikacja ReSound Smart 3D pozwala spersonalizować i kontrolować działanie aparatów słuchowych - w każdej sytuacji i każdym miejscu.

Zalety ReSound LiNX 3D

Szybkie przyciski

Spersonalizuj swoje słyszenie

Zdalne dopasowanie

Automatyczne zmiany programów

Odszukaj zgubione aparaty słuchowe

Terapia szumów usznych

Asystent ReSound – opieka protetyka słuchu w każdym miejscu

Czasami ustawienia aparatów słuchowych, które podobały się Twojemu pacjentowi w klinice, okazują się inne niż te, jakich potrzebuje na co dzień. Jeśli trudności ze słyszeniem będą się powtarzać, lub potrzebna jest większa korekta ustawień niż ta dostępna w aplikacji ReSound Smart 3D – rozwiązanie jest proste!
Wystarczy, że Twój pacjent poprosi swojego protetyka słuchu o uruchomienie funkcji Asystenta ReSound.

Jak to działa

Asystent ReSound jest funkcją dostępną w nowej aplikacji ReSound Smart 3D. Dzięki Asystentowi ReSound użytkownik aparatów ReSound LiNX 3D może być w stałym kontakcie ze swoim protetykiem słuchu. Prośby o wsparcie oraz nowe skorygowane ustawienia użytkownik wysyła i odbiera z pośrednictwem bezpiecznej chmury danych.

 

ReSound – zwycięskie aparaty słuchowe

Inteligentne Aparaty Słuchowe od ReSound zdobyły wielokrotnie nagrody za wyznaczanie trendów oraz inspirowanie lepszej przyszłości dla osób z wadami słuchu.

ReSound zmienia sposób porozumiewania się ze światem, usuwając ograniczenia i dając najlepsze możliwe rozwiązania swoim użytkownikom.

Made for iPhone

Aparaty słuchowe ReSound LiNX 3D zostały zaprojektowane jako aparaty słuchowe kompatybilne z iPhonem. Łączą się bezpośrednio z iPhonem, iPadem i iPodem touch, działając jak bezprzewodowe słuchawki stereofoniczne.

Dzięki temu można słuchać krystalicznie czystych rozmów telefonicznych, oglądać filmy czy rozkoszować się muzyką wprost w swoich aparatach słuchowych - bez żadnych dodatkowych urządzeń.

Twój pacjent kocha Androida?

Świetnie! Może teraz z łatwością sparować dowolny telefon wyposażonym w Bluetooth z ReSound Phone Clip+. A potem prowadzić krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, oglądać filmy czy uprzyjemniać sobie czas muzyką ze swojego telefonu w aparatach słuchowych. I korzystać z nich jak z bezprzewodowych słuchawek stereo.

Cieszyć się światem pełnym dźwięków

Nasz system akcesoriów bezprzewodowych gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nadajnik Unite TV 2 przesyła dźwięk z telewizora, komputera lub wieży stereo wprost do aparatów słuchowych Twojego pacjenta. Mikrofony ReSound Micro Mic i Multi Mic pomogą mu usłyszeć rozmówców z dużej odległości i w dużym hałasie.

Indywidualnie dopasowana terapia szumów usznych

ReSound LiNX 3D ma wbudowany zaawansowany system do terapii dźwiękami. Gdy połączymy ją z właściwym poradnictwem, taka forma leczenia okazuje się najskuteczniejszą terapią szumów usznych.

Back to top