GNP

Firma MED−EL oferuje najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiające prawidłowe przewodzenie dźwięku za pomocą systemów korygujących wady słuchu. Jej działalność opiera się na tradycji postępu naukowo-technologicznego i koncentracji na badaniach oraz rozwoju.
Jednym z rewolucyjnych produktów firmy MED-EL jest ADHEAR – urządzenie, które umożliwia korzystanie z systemu bez konieczności zabiegu chirurgicznego.
Słuchanie z wykorzystaniem ADHEAR jest łatwe, a obsługa bardzo prosta.
ADHEAR jest niewszczepialnym urządzeniem przewodnictwa kostnego, który nie naciska na skórę i dlatego jest bardzo komfortowy w noszeniu. Fale dźwiękowe przesyłane są do kości przez naklejony adapter, który jest umieszczony na skórze za uchem. Adapter jest bardzo lekki i praktycznie niezauważalny.
System ADHEAR składa się z procesora dźwięku oraz przyczepianego adaptera. 
Procesor dźwięku automatycznie dostosowuje się do środowiska użytkownika, wyposażony jest w mikrofony kierunkowe oraz wielokierunkowe, redukuje szumy i może być podłączony do urządzeń dźwiękowych np: telefonów komórkowych, streamerów i akcesoriów Bluetooth. Wstępnie skonfigurowane programy, mogą być zmieniane przez naciśnięcie jednego przycisku. Naklejony Adapter jest zoptymalizowany do transmisji dźwięku bez nacisku na skórę, trwałość jednego plastra od 3 do 7 dni, można go używać podczas snu, kąpieli i innych aktywności.

Back to top