GNP

Każde słowo ma znaczenie

Aparaty słuchowe ReSound Up Smart to jedyne Inteligentne Aparaty Słuchowe dla dzieci, które dopasowują się do współczesnego stylu życia. Łączą w sobie najlepszą dostępną technologię obróbki dźwięku z akcesoriami bezprzewodowymi, dzięki czemu zapewniają najlepszy możliwy dostęp do mowy i języka.

To idealne rozwiązanie na każdym etapie rozwoju dziecka.

Dlaczego warto wybrać Inteligentne Słyszenie dla dziecka?

Inteligentne Słyszenie pomaga połączyć Twojego małego pacjenta ze światem. I każdego dnia zapewnia dostęp do najważniejszych dźwięków i mowy.

Najważniejszy jest dobry start

Dzieci z ubytkami słuchu potrzebują dostępu do dźwięków w ich otoczeniu - tak wcześnie, jak to możliwe. Dzięki temu mogą zbudować prawidłowe podstawy dla rozwoju mowy i nauki języka.

Najpopularniejszym aparatem słuchowym dla dzieci są modele zauszne (tzw. BTE). Wyposażone są one we wkładkę, która zapewnia komfort noszenia i stabilność.

Aparaty słuchowe dla najmłodszych muszą być odporne i bezpieczne.

Dostęp do mowy to podstawa

Każda kolejna godzina to dla Twojego małego pacjenta szansa na rozwój umiejętności słuchania i naukę. Dlatego im więcej słów jest dla nich dostępnych, tym lepiej i szybciej mogą one rozwinąć mowę.

Wraz ze wzrostem dzieci napotykają na swojej drodze wiele wymagających sytuacji. Każda z nich jest szansą na stworzenie głębszych relacji z rodziną i przyjaciółmi, ale zależą one od tego co najważniejsze - umiejętności komunikacji.

ReSound Up Smart daje dziecku szansę na to wszystko. Oferuje wyjątkową jakość dźwięku, która jest tak istotna w rozwoju języka, nauce i umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

Słuchanie to klucz do nauki

Gdy dziecko zacznie szkołę, zdolność koncentrowania się na mowie nauczyciela i kolegów z klasy staje się niezbędne do osiągnięcia sukcesów w nauce. Kluczowe są dobrze dopasowane aparaty słuchowe.

W szkole dzieci muszą koncentrować się na mowie, której często towarzyszy hałas otoczenia. Dlatego skuteczna redukcja hałasu staje się niezmiernie ważna. Bezprzewodowe mikrofony ReSound mogą pomóc Twojemu małemu pacjentowi skupić się na słowach swoich nauczycieli, koleżanek i kolegów z klasy. Oraz oczywiście na tym, co mówią do niego rodzice.

Wejście do świata dźwięków

Gdy dziecko podrośnie, wkracza do wielkiego świata pełnego możliwości. W nim relacje towarzyskie i komunikacja są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

ReSound oferuje dyskretne rozwiązania, które adaptują się do stylu życia współczesnych nastolatków. Łączą w sobie najlepsze dostępne technologie obróbki dźwięku z nowymi możliwościami łączenia się ze światem.

Czysty dźwięk bez zakłóceń

Aparaty słuchowe ReSound Up Smart wykorzystują unikalną technologię obróbki dźwięku – Surround Sound by ReSound. Nie ma znaczenia jaki ubytek słuchu ma Twój mały pacjent. Aparaty słuchowe ReSound Up Smart zapewniają krystaliczny dźwięk bez żadnych szumów czy zakłóceń. Bardzo istotny w czasie rozwijania języka i kompetencji szkolnych.

Nauka słów przyjemna i pożyteczna

Połączone bezprzewodowo z iPhonem, iPadem lub iPodem touch, aparaty słuchowe ReSound Up Smart pracują jak słuchawki stereo. Dziecko może prowadzić rozmowy telefoniczne i video-rozmowy i być w stałym kontakcie ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Wraz z rosnącym dostępem do zwiększającej się liczby aplikacji edukacyjnych i gier, może mieć jeszcze więcej możliwości, aby ćwiczyć swoje zdolności językowe i uczyć się nowych rzeczy.

Słyszeć więcej wszystkiego

ReSound Micro Mic oraz Multi Mic pomogą dziecku usłyszeć jeszcze więcej słów. Głos nauczyciela, koleżanek czy kolegów, bez względu na miejsce i czas, będzie teraz świetnie zrozumiany. W głośnej klasie, samochodzie lub kilka metrów dalej – Twój mały pacjent usłyszy wszystko. I to co do słowa!

ReSound Up Smart

Rożki dostępne w kilku rozmiarach dla wygodnego dopasowania do każdego ucha.

Nanopowłoka iSolate pokrywa szczelnie aparat z zewnątrz i od środka - chroniąc go przed wodą, kurzem i woskowiną.

Dioda LED pokazuje stan pracy aparatów oraz stan naładowania baterii.

Smukła, atrakcyjna obudowa dostępna w szerokiej gamie kolorów.

Samoblokująca się komora baterii jest dwa razy silniejsza niż wymagają tego normy.

Stylowe rozwiązania dla każdego dziecka

ReSound Micro Mic

Przypnij go do ubrania rodzica, a Twój mały pacjent usłyszy jego słowa w hałaśliwym otoczeniu. I to nawet z odległości 25 metrów! A kiedy usiądzie na tylnej kanapie auta, będzie mógł spokojnie porozmawiać z mamą trzymającą kierownicę.

ReSound Multi Mic

Multi Mic ma takie same funkcje jak Micro Mic - dodatkowo, po położeniu go na stole, zastępuje świetnie mikrofon konferencyjny. Można połączyć go z lokalną pętlą indukcyjną czy innymi systemami FM. Wbudowane wejście liniowe (mini Jack) pozwala przesyłać dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych, z dowolnego urządzenia audio z wyjściem słuchawkowym.

ReSound Phone Clip+

Pomaga dzieciom w prowadzeniu krystalicznie czystych rozmów telefonicznych z telefonów z systemem Android (iPhone przesyła dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych), wyciszyć hałas otoczenia w trakcie rozmowy telefonicznej, przesyłać muzykę, podcasty lub inne sygnały audio z telefonu.

ReSound Pilot RC 2

Można regulować nim głośność lub wyciszać aparaty słuchowe dziecka. Zmieniać programy i sprawdzać ustawienia aparatów słuchowych jednym rzutem oka.

ReSound Unite TV 2

Teraz można przesyłać dźwięki bezpośrednio z TV, komputera, wieży stereo lub innych urządzeń audio
- wprost do aparatów słuchowych dziecka.

Personalizacja słuchu

Aplikacja ReSound Smart™ pozwala sprawdzać ustawienia aparatów słuchowych dziecka, regulować głośność oraz zarządzać połączeniami z akcesoriami bezprzewodowymi ReSound. Starsze dzieci i nastolatki mogą korzystać z aplikacji samodzielnie, aby poprawić swoje doświadczenia słuchowe. Dopasować głośność w każdym uchu niezależnie, wyregulować liczbę wysokich i niskich dźwięków, zmieniać programy i zapisywać ulubione ustawienia dla konkretnych miejsc. Mogą też samodzielnie odszukać swoje zagubione aparaty słuchowe.

Wypróbuj ReSound Up Smart

Jeżeli chcesz, aby Twój mały pacjent doświadczył przyjemności dźwięku w najinteligentniejszych na świecie aparatach słuchowych.

Back to top