GNP

O SPOTKANIU.

Weź udział w spotkaniu Partnerów GNP Magnusson w dn. 25-26.11.2022

Zaplanowaliśmy wiele ciekawych prelekcji, poruszających tematy z obszaru medycyny, marketingu, sprzedaży oraz prawa.

Zaprosiliśmy wybitnych Gości

Przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę.

AGENDA

25.11.2022

10:00 – 10:15
Powitanie uczestników spotkania
Olga Kerczyńska, Łukasz Kralczyński, GNP Magnusson

10:15 – 10:45
Trendy i nowości na rynku aparatów słuchowych. 
Jonas Heinemann, Global Partner Sales ReSound

10:45 - 11:30
Nowe możliwości słuchowe z ReSound Omnia
Eva Lilja Nilsson, Global Partner Sales ReSound

11:30 – 11:45
Przerwa kawowa

11:45 – 13:45
Co sprawia, że klienci kupują? – psychologia wpływania na decyzje
Kenneth LaFerle, GN Hearing

13:45 - 14:30
Lunch

14:30 – 15:30
Marketing w sieci. Jak skutecznie realizować kampanie w mediach społecznościowych?
Alexandra Gabriela Plop, Global Partner Sales ReSound

15:30 – 16:00
Platforma Słuch na Plus
Justyna Wojtalik, Agencja Just WOW

16:00 – 16:15
Przerwa kawowa

16:15 – 17:15
Dopasowanie pediatryczne z zastosowaniem pomiarów REM i systemów wspomagających słyszenie.
Anna Karlsson Lejon, Global Partner Sales ReSound

17:15 -18:00
Smart Fit 1.15 i nowe aplikacje ReSound
Jakub Waraczewski, GNP Magnusson

18:00 – 18:30
Gdy aparat słuchowy nie wystarcza - nowoczesna chirurgia ucha i rozwiązania implantowe.
prof. dr hab. n. med i n. o zdr., mgr zarz. Piotr H. Skarżyński

18:30 – 19:30
Czas wolny

19:30 – 02:00
Uroczysta kolacja z powitalną lampką szampana oraz częścią artystyczną - Recital muzyczny Anny Czupryn - Tekla Klebetnica

26.11.2022

9:00 – 10:30
Praktyczne aspekty wykorzystania audiometrii impedancyjnej i badań ABR w diagnostyce słuchu
prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Krzysztof Kochanek

10:30 -11:30
Kwalifikacja i terapia pacjentów z centralnymi zaburzeniami słuchowymi (APD)
dr n med. i o zdr. Natalia Czajka

11:30 – 11:45
Przerwa kawowa

11:45 - 12:15
Rozszerzenie portfolio rodziny aparatów ReSound ONE
Jakub Waraczewski, GNP Magnusson

12:15 – 13:15
Reklama w wyrobach medycznych
Oskar Platta, Kancelaria Prawnicza FairField

13:15 – 14:00
Lunch

14:00 - 15:00
Pomiary REM w dopasowaniu dzieci i dorosłych. Warsztaty z wykorzystaniem urządzeń ReSound i Auditdata.
Jakub Waraczewski, Ireneusz Szott, GNP Magnusson

15:00 - 15:15
Podziękowania i zakończenie
Olga Kerczyńska, Łukasz Kralczyński, GNP Magnusson

Zaproszeni Goście

Kenneth LaFerle

Uzyskał tytuł licencjata i stopień naukowy z psychologii oraz nauki o mowie i słuchu, zdobyte na Uniwersytecie Michigan, tytuł magistra audiologii i tytuł wybitnego absolwenta na Uniwersytecie Montevallo w Alabamie, a także tytuł AuD na Uniwersytecie Salus w 2007 r. Z GN Kenneth związany jest od 35 lat, w czasie których piastował różne stanowiska, m. in. kierownika regionalnego i dyrektora ds. audiologii. Obecnie jest dyrektorem ds. rozwoju zawodowego w GN USA, pełni również funkcję adiunkta w College of DuPage w stanie Illinois (USA). Kenneth jest autorem artykułów dla krajowych publikacji branżowych, wystąpił na ponad 100 spotkaniach stanowych i krajowych w ponad 20 krajach. Oprócz pracy w GN, Kenneth pracował również dla Departamentu Zdrowia Stanu Luizjana. Posiada certyfikat kompetencji klinicznych w dziedzinie audiologii, licencję audiologiczną i licencję na wydawanie aparatów słuchowych w stanach Illinois, Michigan i Ohio. Jest certyfikowanym specjalistą ds. aparatów słuchowych.

Anna Karlsson Lejon

Tytuł magistra audiologii uzyskała na Uniwersytecie w Lund, w południowej Szwecji. Bogate doświadczenie w pracy klinicznej, zdobyte w placówkach audiologicznych, Anna połączyła z pracą w branży aparatów słuchowych, koncentrując się na szkoleniach z zakresu doboru i dopasowania aparatów, urządzeń wspomagających słyszenie oraz produktów do bezprzewodowej transmisji dźwięku. Obecnie Anna pracuje w GN, na stanowisku Product Manager ze specjalizacją audiologiczną.

Jonas Heinemann

Ukończył studia inżynierskie, kształcił się także w zakresie administracji biznesowej. Od 18 lat zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego. W 2008 r. dołączył do branży aparatów słuchowych odpowiadając za sprzedaż w regionach wschodnioeuropejskich i śródziemnomorskich. Jonas kontynuował karierę w GN w 2021 roku jako Senior Regional Sales Manager. Jego celem jest dalszy rozwój rynków i umacnianie relacji – szczególnie w Polsce, będącej głównym i największym rynkiem Jonasa.

Alexandra Gabriela Plop

Posiada tytuł magistra zarządzania sprzedażą i marketingiem w Copenhagen Business School. Została uznana za najlepszą studentkę spośród grona 3000 absolwentów studiów magisterskich. Alexandra posiada 7-letnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i marketingu. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na analizie danych marketingowych. W GN jest obecnie Marketing & Sales Managerem, wspierającym partnerów z 26. krajów w regionie Europy, WNP i Japonii w rozwoju ich działalności biznesowej.

Eva Lilja Nilsson

Posiada tytuł licencjata audiologii Uniwersytetu w Gøteborgu. Od 18 lat działa w branży aparatów słuchowych. Pracowała klinicznie w publicznych i prywatnych ośrodkach, gdzie zajmowała się diagnostyką osób niedosłyszących, dopasowywaniem aparatów słuchowych i terapią szumów usznych. Pełni funkcję kierownika ds. szkoleń audiologicznych w GN Hearing w Ballerup, w Danii. Obecnie jej praca koncentruje się na tworzeniu i prowadzeniu programów szkoleniowych dla specjalistów z dziedziny protetyki słuchu i audiologii, z Danii i zagranicy.

Prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. mgr zarz. Piotr H. Skarżyński

Specjalista otorynolaryngolog, otorynolaryngolog dziecięcy, audiolog i foniatra oraz specjalista zdrowia publicznego. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pełni funkcje Dyrektora ds. Nauki i Rozwoju w Instytucie Narządów Zmysłów w Kajetanach oraz Zastępcy Kierownika Zakładu Teleaudiologii i Badań Przesiewowych w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu, współtworzy także sieć ośrodków medycznych Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS. Czynnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych, konferencjach i warsztatach, jest autorem lub współautorem ponad 1000 publikacji naukowych. W swojej specjalności jest liderem wdrażania najnowszej generacji implantów słuchowych do praktyki klinicznej w skali światowej i krajowej. Recenzent 65 prestiżowych czasopism i aktywny członek 37 towarzystw naukowych, w tym Światowego Forum Słuchu WHO. Nagrodzony Złotym Skalpelem 2021 - prestiżową nagrodą „Pulsu Medycyny”. Pierwszy Polak na stanowisku prezydenta Międzynarodowej Rady Doradczej Amerykańskiej Akademii Otolaryngologii. Prof. Piotr H. Skarżyński jest członkiem kilkunastu towarzystw medycznych w kraju i na świecie.

Prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Krzysztof Kochanek

Specjalista w zakresie inżynierii biomedycznej, audiologii, otolaryngologii oraz badań elektrofizjologicznych narządu słuchu. Główny twórca obiektywnej metody oceny progu słyszenia za pomocą słuchowych potencjałów wywołanych pnia mózgu,  stosowanej obecnie w badaniach słuchu u małych dzieci w Polsce. Współtwórca kilku urządzeń do badań przesiewowych i diagnostycznych słuchu. Koordynator (2007-2020) programów badań przesiewowych słuchu u dzieci ze szkół podstawowych z terenów wiejskich i małych miast oraz Warszawy, które objęły 800 000 dzieci. Zrealizował szereg prac naukowo-badawczych i rozwojowych, wdrażających do praktyki klinicznej nowe metody badawcze i diagnostyczne. Współautor ponad 260 publikacji naukowych. Profesor Katedry Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS w Lublinie. Członek wielu towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych, m.in. pełni funkcję sekretarza Komitetu Nauk Klinicznych PAN, jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Inżynierii Biomedycznej, Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz członkiem zarządu International Evoked Response Audiometry Study Group. Sekretarz Naukowy w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu.

Dr n. med. i n. o zdr. Natalia Czajka

Posiada tytuł magistra pedagogiki specjalnej na specjalnościach wczesna interwencji oraz terapia pedagogiczna, uzyskany na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu, uzyskany na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2009 r. związana jest z Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu, a od 2012 r. z Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, w których prowadzi pełną diagnostykę pacjentów w szczególności z ośrodkowymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego oraz zaburzeniami współistniejącymi oraz realizuje terapię Stymulacja Polimodalnej Percepcji Sensorycznej metodą Skarżyńskiego (SPPS-S).

ZAPISZ SIĘ

Rejestracja na Spotkanie Partnerów została zamknięta. W sprawie dorejestrowania prosimy o kontakt z Opiekunem Regionalnym.

Resound Key
Product Launch

Usłysz więcej niż inni

Back to top