GNP

ReSound ENZO 3D

zapewnia większą klarowność dźwięku w każdym środowisku.

W przypadku osób ze znacznym i głębokim ubytkiem słuchu aparaty słuchowe nie tylko wzmacniają dźwięk, ale także zapewniają jego czystość. ReSound ENZO 3D wykorzystuje technologię Obousznej Kierunkowości III, aby dać użytkownikom poczucie, skąd pochodzą dźwięki. Zapewnia również najwyższe wzmocnienie bez sprzężenia zwrotnego.

60%

większa przejrzystość otaczających dźwięków *

60%

lepsze rozumienie mowy w hałasie **

* w porównaniu z binauralnym kształtowaniem wiązki w aparatach słuchowych w przypadku znacznej i głębokiej utraty słuchu
(wpływ strategii kierunkowej na słyszalność dźwięków w środowisku dla różnej intensywności ubytku słuchu: Jespersen C, Kirkwood B, Groth J. 2017).

** z Obuuszną Kierunkowością III w stosunku do wszechkierunkowości
(Obuuszna Kierunkowość III w porównaniu z Wielokierunkową. Dane w pliku)

Rozmawianie przez telefon jest wyzwaniem dla osób ze znacznym i głębokim ubytkiem słuchu. Dzięki technologii Made for IPhone® ReSound ENZO 3D działa jak słuchawki bezprzewodowe, ponieważ dźwięk przesyłany jest bezpośrednio do aparatów słuchowych.

ReSound ENZO 3D to jedyny aparat słuchowy Made for IPhone® dla osób ze znacznym i głębokim ubytkiem słuchu. Użytkownicy Androida mogą przesyłać dźwięk strumieniowo za pomocą ReSound Phone Clip +.

Pacjenci mogą również korzystać z aplikacji ReSound Smart 3D, aby personalizować i kontrolować swoje wrażenia dźwiękowe za pomocą smartfona, regulując głośność, a także niskie, średnie i wysokie tony.

Akcesoria ReSound

Dzięki wielu akcesoriom ReSound możemy jeszcze lepiej odczuwać krystaliczną jakość dźwięku podczas oglądania telewizji i słuchania muzyki, oraz ulepszyć rozumienie mowy w hałaśliwym otoczeniu.

ReSound Assist

ReSound Assist daje możliwość pozostania w kontakcie z pacjentami, oferując zdalne dopasowanie i zdalne aktualizacje aparatów słuchowych. Zarządzanie ReSound Assist w oprogramowaniu ReSound Smart Fit można aktywować, aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę pacjentów.

ReSound ENZO 3D

dostępny jest w dwóch wersjach Power BTE i Super Power BTE oraz szerokiej gamie kolorów.

Każdy element jest pokryty nano powłoką iSolate nanotech, ultra cienką osłoną, która chroni przed zgubnym wpływem płynów jak woda i pot.

Back to top