GNP

WYGODNE I NIEZAWODNE APARATY SŁUCHOWE ZAPROJEKTOWANE DO CODZIENNEGO UŻYTKU

Oparte na naturalnym słyszeniu

Inspiracją dla wszystkich naszych rozwiązań słuchowych jest naturalne słyszenie i wchodzenie w interakcje ze światem wokół nas. Dlatego wszystkie aparaty słuchowe ReSound oparte są na wyjątkowej filozofii Słyszenia Organicznego, która naśladuje naturalne wrażenia słuchowe tak dokładnie, jak to możliwe.

Lepsze słyszenie w hałasie

Sprawdzona i przetestowana technologia ReSound Key wspiera lepsze słyszenie w hałasie, umożliwiając współpracę obu uszu. Możesz się skupić na ważnych dźwiękach stale monitorując co dzieje się wokół ciebie. To ogromna korzyść dla wszystkich, niezależnie od tego jak spędzasz czas, relaksując się w domu czy na spotkaniach rodzinnych.

Lepsze słyszenie dookoła

ReSound Key z Naturalną Kierunkowością II zapewnia lepsze słyszenie w hałasie, umożliwiając współpracę obu uszu. Aparat słuchowy zapewnia skoncentrowaną odpowiedź w jednym uchu, umożliwiając jednocześnie monitorowanie otoczenia w drugim: usłyszysz mowę w hałasie po bokach i za sobą, a nie tylko przed sobą, dzięki czemu nie tracisz energii na skupianiu się na mowie.

Co mówią użytkownicy Resound Key:

Użytkownicy dostrzegają poprawę jakości słyszenia bez wkładania w słyszenie dużego wysiłku. Używają ReSound Key w wielu różnych sytuacjach akustycznych. Częściej uczestniczą w czynnościach życia codziennego. Ich współmałżonkowie również zauważają poprawę słyszenia.

Zalety ReSound Key

Naturalna Kierunkowość II

<p>Oba aparaty słuchowe współpracują ze sobą, aby poprawić stosunek sygnału
do szumu, podczas gdy dźwięki otoczenia pozostają słyszalne
</p>

DFS Ultra II

Pacjenci mogą być pewni, że ich aparaty słuchowe pozostaną wolne od sprzężeń, nawet w zmiennym otoczeniu.

Do 30h pracy baterii

Do 30 godzin na jednym ładowaniu, bez konieczności wymiany baterii

Dla każdego rodzaju ubytku słuchu

Oferujemy najbardziej kompletną kolekcję podstawowych aparatów słuchowych obejmującą wszystkie ubytki słuchu od lekkiego do głębokiego: aparaty zauszne, RIE, w tym akumulatorowe, oraz customy. Modele są dostępne w różnych dyskretnych, ponadczasowych kolorach, by pasować do Twoich potrzeb . Podstawowym wyposażeniem aparatu ReSound Key jest ładowarka Standard. Istnieje możliwość rozbudowy do przenośnej ładowarki Premium, która jest idealna w podróży.

 

Back to top