GNP

Aplikacja ReSound Relief™ oferuje wysokiej jakości połączenie dźwięków terapeutycznych, ćwiczeń relaksacyjnych i porad, których zadaniem jest pomoc w znalezieniu ulgi w szumach usznych.

Większa ulga w szumach usznych

Twój pacjent może teraz odtwarzać dźwięki terapeutyczne i ćwiczenia relaksacyjne. Może ustalić głośność dla prawego i lewego ucha albo włączyć timer i po prostu... położyć się spać.

Tworzenie dźwięków idealnych dla siebie

Twój pacjent może odtwarzać gotowe dźwięki terapeutyczne z bogatej biblioteki. Zawsze może też bezpłatnie pobrać dodatkowe dźwięki lub stworzyć swoje własne, łącząc do pięciu różnych brzmień.

Radzenie sobie z szumami

Twój pacjent może dowiedzieć się w jaki sposób jego zaangażowanie w codzienne aktywności może pomóc w walce z uciążliwymi szumami usznymi.

Śledzenie swoich postępów

Twój pacjent może monitorować i kontrolować czas spędzony z aplikacją oraz później konsultować wyniki ze specjalistą.

Zarządzanie słuchem i uciążliwymi szumami

Około 80% osób z szumami usznymi ma również problemy ze słyszeniem. Aparaty słuchowe ReSound – oprócz kompensowania ubytku słuchu – pomagają również prowadzić terapię dźwiękami i w ten sposób walczyć z szumami usznymi.

Dowiedz się więcej o ReSound LiNX2™, inteligentnym aparacie słuchowym, który przesyła dźwięki bezpośrednio z Twojego iPhona, iPada lub iPoda touch.*

*Aktualnie bezpośrednia transmisja audio jest możliwa tylko z urządzeń z systemem iOS.

Dowiedz się więcej o ReSound LiNX2 [niebieski przycisk przenosi do wpisu o LiNX2

Urządzenia niezbędne do korzystania z aplikacji

Aplikacja będzie dobrze działała na dowolnym smartfonie z systemem Android lub iOS.
Jeśli Twój pacjent ma ubytek słuchu, może z niej korzystać za pośrednictwem aparatów słuchowych ReSound i przesyłać dźwięki wprost do nich. Może też z niej korzystać bez aparatów słuchowych. Wystarczy, że założy zwykłe słuchawki.

Aplikację ReSound Relief możesz pobrać tutaj:

Back to top