GNP

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że aparat słuchowy ReSound LiNX2 został uhonorowany nagrodą: Dobry Wzór 2016 w kategorii: Sfera publiczna.

Uzasadnienie Kapituły co do wyboru ReSound LiNXjako laureata konkursu Dobry Wzór 2016 podkreśla innowacyjność aparatów LiNX2
„Jury przyznało nagrodę Dobry Wzór za połączenie funkcji aparatu słuchowego z właściwościami słuchawek bezprzewodowych. Aparat słuchowy ReSound LiNX2 tym samym nie tylko wspomaga słuch, ale także może służyć do słuchania muzyki wprost z urządzeń mobilnych dzięki technologii Bluetooth.”

slider_dobry_wzor

Opinia eksperta

,,Poprzez połączenie aparatu słuchowego z właściwościami słuchawek bezprzewodowych uzyskano zupełnie nową, nie mającą odpowiedników na rynku funkcjonalność. Na wyróżnienie zasługuje genialna w swojej prostocie idea, pozwalająca rozszerzyć korzyści płynące ze wspomagania słuchu o bezpośrednie dostarczanie do ucha warstwy audio z urządzeń elektronicznych oraz wyjątkowa jakość dźwięku, który jest naturalny
i mocny. Urządzenie dopracowane pod każdym względem.”

W jury konkursu zasiedli znamienici eksperci z dziedzin wzornictwa, projektowania, nowych technologii, ergonomii, ekonomii i wielu innych. Wszystkie projekty były oceniane przez grono profesorów z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, Łodzi oraz Warszawie. Nagrody przyznano na podstawie oceny produktów według takich kategorii jak: cechy wizualne, użytkowe, parametry ekonomiczne i wartości dodatkowe.

Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Organizowany jest nieprzerwalnie od 1993 przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i jest pierwszą polską nagrodą za wzornictwo. Od 1995 roku swoją nagrodę „Wzór Roku” przyznaje Minister Gospodarki.

Tym bardziej miło nam ogłosić, że ReSound LiNX2 został nagrodzony w tak prestiżowym konkursie oraz towarzystwie.

Więcej o konkursie Dobry Wzór można przeczytać klikając tutaj.

img_cHFPRG

W trakcie oficjalnej gali nagrodę w imieniu GNP Magnusson Aparatura Medyczna odebrała p. Dominika Omen.

Wystawa pokonkursowa

W budynku Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie została zorganizowana wystawa pokonkursowa, gdzie można zobaczyć produkty wszystkich finalistów – wśród nich znajduje się również ReSound LiNX2. Wystawa jest czynna od 21.10.2016 do 01.12.2016, od wtorku do niedzieli. Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy!

Dobry_wzor_2016_male_9   Dobry_wzor_2016_male_4

ReSound LiNX2   w programie Misja Integracja” w TVP Warszawa
W trakcie trwania wystawy pokonkursowej z kamerą wybrała się ekipa programu “Misja Integracja”. Z programu możemy dowiedzieć się czym kierowało się Jury wybierając laureatów konkursu oraz jakie cechy sprawiły, że ReSound LiNX2 znalazł się wśród grona nagrodzonych. Ten odcinek programu można obejrzeć klikając tutaj.


bez tytułu

To już druga nagroda dla aparatów z rodziny ReSound LiNX  – w 2015 roku ReSound LiNXTM został nagrodzony statuetką Złoty Otis w kategorii: Sprzęt medyczny- aparaty słuchowe.

LiNX2_1  ReSound LiNX LN 61 Black Layers White Thin dome

Back to top