GNP

  •  Home
  • Aktualności
  • ReSound LiNX2 nominowany w konkursie Dobry Wzór 2016!(current)

logo1__3_produkt rekomendowany_2016_

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że aparat słuchowy ReSound LiNX2 został nominowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego do konkursu w kategorii: sfera publiczna.

Zaproszenie do konkursu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem ponieważ  do rywalizacji mogą być zakwalifikowane wyłącznie produkty i usługi wskazane przez niezależnych Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w ramach prowadzonego stałego Monitoringu Rynku.

Do udziału nie można zgłosić się samodzielnie, to Instytut wybiera produkty i usługi, a następnie zaprasza do Konkursu producentów, dystrybutorów, usługodawców i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Produkty i usługi konkursowe są wskazywane przez badaczy i ekspertów Instytutu na podstawie stałego monitoringu rynku. Konkurs jest równocześnie jedynym w Polsce niezależnym audytem wzorniczym.

Dobry Wzór to najstarszy w Polsce konkurs wzornictwa– Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje go nieprzerwalnie od 1993 roku.
Do tegorocznej edycji zgłoszono rekordową ilość, bo aż 222 produktów i usług, a Patronat Honorowy nad konkursem objął Minister Gospodarki. Swoim patronatem objęła go również Polska Agencja Rozwoju oraz Urząd Patentowy RP.

Konkurs organizowany jest w dziewięciu kategoriach:

– dom

– praca

– sfera publiczna

– nowe technologie

– grafika użytkowa

– nowe materiały produkcyjne

– transport i komunikacja

– moda i akcesoria

 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest jedną z najstarszych instytucji zajmujących się wzornictwem przemysłowym w Europie. Został założony w październiku 1950 roku i od tego czasu pełni funkcję naukowo-badawczą. Instytut jest jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej zajmującą się systemowo wzornictwem.

Fakt, że w tym roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego wybrał do konkursu aparaty słuchowe ReSound LiNX2 jako produkty wyróżniające się innowacyjnością i designem jest dla Nas ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że atrakcyjny design i innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży audiologicznej zostały dostrzeżone również przez ekspertów nie związanych na co dzień z rynkiem protetyki słuchu.

Będziemy informować Państwa o kolejnych wydarzeniach!

 

 

 

                                                         ReSound LiNX LN Hearing Aids White

Back to top