GNP

  •  Home
  • Aktualności
  • Za nami 32 Spotkanie Stowarzyszenia Politzera i 2 Światowy Kongres Otologii(current)
Za nami 32 Spotkanie Stowarzyszenia Politzera i 2 Światowy Kongres Otologii

Od 28 maja do 1 czerwca br. Polska była światową stolicą otolaryngologii. W Warszawie i w Kajetanach odbyło się 32 Spotkanie Stowarzyszenia Politzera i 2 Światowy Kongres Otologii. Firma GNP Magnusson była Złotym Partnerem wydarzenia.

Przez 5 dni specjaliści z całego świata wymieniali się wiedzą, doświadczeniem i wynikami przeprowadzonych badań naukowych, mogli również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w otologii. W kongresie udział wzięli specjaliści laryngolodzy, audiolodzy, foniatrzy, inżynierowie kliniczni z 64 krajów, łącznie około 1000 osób. Panele prowadzili eksperci m.in. z American Otological Society, American Neurotology Society, Columbia University, Washington University i Cambridge University.

Dla uczestników konferencji zorganizowaliśmy szkolenia i warsztaty z zastosowania laserów w operacjach otochirurgicznych. Goście mogli też w sposób praktyczny zapoznać się z zagadnieniami chirurgii implantów ślimakowych oraz aktywnych, podskórnych implantów na przewodnictwo kostne.

Nasze stoisko w Hotelu Hilton w Warszawie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Specjaliści z GNP Magnusson z zaangażowaniem prezentowali gościom konferencji dystrybuowane przez nas produkty firm MED-EL, PATH Medical, ReSound, A.R.C. LASER, bonalive.
Organizatorami spotkania byli: Światowe Centrum Słuchu i Instytut Narządów Zmysłów. Światowy Kongres Otologii odbył się pod auspicjami IFOS (International Federation of ORL Societies),organizacji reprezentującej ponad 50 000 otolaryngologów ze 120 krajów członkowskich.

Back to top