GNP

  •  Home
  • Aktualności
  • Premiera nowych aparatów słuchowych z rodzin Alera oraz Vea(current)

W dniach 27-28 lipca 2012 firma GNP Magnusson Aparatura Medyczna, oficjalny dystrybutor produktów duńskiej marki ReSound, miała przyjemność organizować konferencję, podczas której odbyła się premiera nowych aparatów słuchowych z rodzin Alera oraz Vea. Sympozjum miało miejsce w Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach. W konferencji uczestniczyło sześćdziesiąt osób. Wśród uczestników znaleźli się goście nie tylko z Polski, ale także z Europy.

Konferencję otworzyła prezentacja Pana Rafała Sulicha, który zapoznał gości z firmą GNP Magnusson Aparatura Medyczna, przedstawiając jej misję, cele oraz założenia, a także sylwetki poszczególnych pracowników, którzy jednocześnie byli organizatorami tego wydarzenia: Rafał Sulich, Łukasz Kralczyński, Piotr Radaj, Wiaczesław Karpiesz.

Podczas dwóch dni szkoleń prezentowane były nowości w dziedzinie aparatów słuchowych oraz protezowania. Wykłady zostały wygłoszone przez specjalnie zaproszonego na tę okazję gościa – Pana Miguela Angela Armanda Do Tore. Pierwszego dnia wraz z Panią Iwoną Jensen przedstawili bogate portfolio produktów oraz plany rozwojowe firmy ReSound. Kolejne części sympozjum stanowiły wykłady, w trakcie których odbywały się prezentacje produktów z rodzin Alera oraz Vea. Bardzo interesujący w swym przekazie był pokaz bezprzewodowych akcesoriów z serii Unite, które ułatwiają życie osobom z niedosłuchem.

Bardzo miłym akcentem, kończącym pierwszy dzień konferencji były gry na otwartym powietrzu. Uczestnicy mogli aktywnie spędzić wolny czas, grając w mini-golfa, bowling lub koszykówkę. Dobrą atmosferę dopełniła duńska kuchnia i jej przysmaki.

Drugi dzień kongresu rozpoczęła dyskusja na temat 10-ciu najczęstszych błędów
w doborze aparatów słuchowych
. Goście debatowali nad nieprawidłowościami popełnianymi przez protetyków. Dalsze części poświęcone były prezentacjom produktów z rodziny Vea. Sympozjum zakończyło się wręczeniem upominków oraz certyfikatów potwierdzających uczestnictwo. Dzięki konferencji uczestnicy mogli zapoznać się z nowościami w dziedzinie aparatów słuchowych, wymienić doświadczeniami, a także nawiązać nowe kontakty. Dla firmy GNP Magnusson organizacja tego wydarzenia stała się niezwykle ważnym doświadczeniem, które w przyszłości może zaowocować współpracą z wieloma nowymi partnerami.

Back to top