GNP

  •  Home
  • Aktualności
  • GNP Magnusson partnerem Spotkania Stowarzyszenia Politzera i Światowego Kongresu Otologii(current)

Firma GNP Magnusson została Złotym Partnerem 32 Spotkania Stowarzyszenia Politzera i 2 Światowego Kongresu Otologii, które odbędą się w Warszawie w dniach 28 maja-1 czerwca 2019 r.

To najważniejsze wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym w tym roku, w którym udział weźmie ok. 1000 osób z całego świata. Tematem przewodnim kongresu będą najnowsze osiągnięcia oraz badania w dziedzinie otologii i neurootologii.

Uczestników konferencji zapraszamy na zorganizowane przez nas szkolenia i warsztaty. W środę, 29 maja, odbędzie się szkolenie z zastosowania laserów w operacjach otochirurgicznych, które poprowadzą Robert Kiener i Nils Hofmann z firmy A.R.C Laser. Szkolenie odbędzie się w Hotelu Park Kajetany, w godzinach 11.00-12.30. Tego samego dnia w godz. 14.00-17.00 odbędą się również warsztaty, które organizujemy wspólnie z firmą Med-El w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli w sposób praktyczny zapoznać się z chirurgią implantów ślimakowych, aktywnych ucha środkowego i przewodnictwo kostne.

W trakcie konferencji zapraszamy także na nasze stoisko w Hotelu Hilton w Warszawie. Będziemy prezentować na nim produkty z naszego portfolio – szkło bioaktywne do obliteracji ubytków kostnych w chirurgii szczękowej i otolaryngologicznej, implanty uszne, dreny i narzędzia chirurgiczne, chirurgiczne lasery do zabiegów otolaryngologicznych, urządzenia do obiektywnej diagnostyki słuchu, do przesiewowych badań słuchu, wzroku i mowy, do przeprowadzania wielozmysłowej terapii zaburzeń przetwarzania centralnego oraz innowacyjne i najbardziej zaawansowane aparaty słuchowe, które pozwolą na nowo odkryć wszystkie warstwy dźwięku. To niepowtarzalna okazja, by poznać najnowszą ofertę producentów. Zapraszamy!

Więcej informacji o konferencji na stronie http://www.wco2019.pl/.

Back to top